Witamy w Redenberg - skup udziałów w kamienicach, nieruchomościach

Gen. H. Dąbrowskiego 58/4
41-500 Chorzów

+48 501 730 434
+48 501 170 055

Skontaktuj się z nami
W dogodnym dla ciebie czasie

skup udziałów w nieruchomości

Zaawansowana technologia jest obecna w niemal każdej dziedzinie naszego życia. Samochody, telefony komórkowe, zegarki czy lodówki oferują nam znacznie więcej funkcji niż jeszcze kilka lat temu. Możemy dzięki nim korzystać z Internetu, zbierać informacje niedostępne dotychczas na tak szeroką skalę i w prawie każdym miejscu. Wysoka technologia zajmuje ważną część naszego życia i nie potrafimy się bez niej obejść.
Budownictwo również nie zostało pominięte w tej kwestii. Wykorzystanie nowoczesnej technologii obserwujemy zarówno w samym procesie budowania, jak i na etapie wyposażania wnętrz i nadawania im dodatkowych opcji i funkcji. Buduje się łatwiej i taniej, przy tym można zaoferować klientom inteligentne budownictwo ułatwiające codzienne życie.
Już od jakiegoś czasu prowadzi się intensywne pracę nad mieszkaniami, które można zaprogramować pod indywidualne potrzeby danego użytkownika. Sterowanie systemem odbywać się może za pomocą smartfona. Dzięki temu można regulować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, otwierać mieszkanie bez użycia klucza, otwierać i zamykać okna w zależności od pogody, sterować roletami lub oświetleniem. Możemy dowolnie podłączać wszystkie urządzenia elektryczne do systemu i sterować nimi. Koszt montażu takiego systemu zaczyna się od kilku, a kończy nawet na kilkuset tysiącach złotych zależności od stopnia rozbudowania systemu.


Zastosowanie powyższego systemu w budownictwie mieszkaniowym to jeszcze przyszłość, natomiast nowoczesne biurowce nie mogą się już obejść bez tego typu rozwiązań. Dzięki rozwiązaniom tego typu możliwy jest monitoring całego obiektu, zarządzanie podległymi instalacjami, na przykład temperaturą, wilgotnością, oświetleniem, siecią telefoniczną czy zasilaniem. Nowopowstające inwestycje obligatoryjnie wyposażane są przez deweloperów w opisane systemy, aby wyróżnić się na rynku i zmniejszyć koszty późniejszej obsługi nieruchomości.

Z pewnością rozwój technologiczny obecny w naszych domach czy biurach jest dopiero zalążkiem tego, co czeka na s w najbliższej przyszłości.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub napisz teraz...

Kontakt do Nas